čtvrtek 24. prosince 2015

Zármutek nad smrtí psa

Neustále k tomu běžně všude dochází, že je zde zármutek nad smrtí psa, nebo jiného živého inteligentního systému, který nám byl citově velmi blízký. Vše co se narodí to i jednou zemře, výhodou je zde plyšová hračka, ta byla vyrobená a tak nemůže zemřít, maximálně jí někde ztratíme, ale není problém si koupit stejnou novou plyšovou hračku.
Co je to vlastně citový vztah, který je pro nás existenčně velmi důležitý? Citový vztah je obrazně kořením života, pokud nemáme citové vztahy, je náš život jako pokrm, ve kterém není sůl ani pepř, tedy je náš život bez chuti a bez radosti a potěšení, následkem je; alkohol, cigarety, prášky na deprese, facebook, počítačové hry, porno stránky, nakupování zbytečností, kariérismus, atd.
Kdo nám ukradl citové vztahy, a tím z nás udělal psychické ubožáky? Je to konzumní globální systém, musíš a nesmíš, stali se z nás cvičené inteligentní opice, co za odměnu poslouchají toho, kdo jim dá sladké banány! Kamkoli jsem přišel, všude jsem spatřoval jenom cvičené opice, co ode mě automaticky očekávali, že mám pro ně sladké banány.
Pokud jsem jim dal banány, tak mě sloužili. Poslední dobou je zde globálně nedostatek banánů, a tak mají inteligentní opice z toho deprese, že nemohou sloužit těm, co mají hodně banánů v banánové republice, ale to už je zase jiný zajímavý banánový příběh o banánové malé republice, o kterém vám budu jindy povídat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem