neděle 20. prosince 2015

Zájem celku byl a bude nad zájmem jedince

Nejde si nevšimnout toho že je zde snaha uniknout z konzumní reality, do světa vědy a techniky, a tak se vše v nás a okolo nás pomalu a jistě mění na vědecké a technické systémy. Vše probíhá obrazně nenápadnou salámovou technikou, kdy se z velikého drahého salámu ukrajují velmi tenké plátky, tak dlouho až je salám rozkájen a sněden.
Nejlépe si všechny veliké evoluční změny uvědomíme, když se podíváme na staré černobílé filmy z minulosti, nebo si přečteme sto let staré knihy. Dvakráte nevstoupíš do stejné řeky, co bylo, to už bylo, minulost už nezměníme, v současnosti všichni právě žijeme, a o budoucnosti, ještě nic nevíme. Ze všech stran jsme od narození do smrti zahlcení špínou a tak s tím máme mnoho problémů, nejde jenom o fyzickou špínu, jde i o informační a programovou špínu.
Špínou je zde to, co je tam, kam to systémově nepatří, špínou tedy může být logicky i člověk, který je právě tam, kam on systémově nepatří. Je třeba každý měsíc, globálně každého člověka od narození do smrti, podrobit testům a testy určí to kam člověk patří, někdo patří na vysokou státní funkci, a někdo patří do krematoria, protože jej ekonomický globální systém už k ničemu nepotřebuje.
Každému tedy bude globálně pomocí vědy a techniky určeno kam on patří a pokud on tam trvale nebude, tak on skončí v krematoriu, a bude z něj prach a popel. Zájem celku byl a bude nad zájmem jedince, podívejte se na ryby v moři, pokud ryba není tam kde má správně být, tak se z ní stává okamžitě potrava, pro jiné ryby. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem