1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

středa 9. prosince 2015

Za veliké peníze si koupíš i veliký národ

Vše je zde dneska na prodej, 1% mocné a bohaté elitní světové populace, ovládá 99% světové populace složené ze; sluhů, otroků, kaskadérů, ubožáků, dělníků, atd. Nevěřte na sociální a demokratické pohádky, v realitě je zde jenom globální egoismus, a velicí egoisté parazitují na těch, co zde nejsou egoisty.
Moderním způsobem jak okrádat lidi je; centralizace, byrokratizace, digitalizace, globalizace, inflace, reformy, regulace, zákony, vyhlášky, poplatky, atd. je to celé zločinecká globální organizace, která lidi všude sleduje a kontroluje, ten kdo dělá mafiánskému systému nějaké problémy, je okamžitě eliminován násilně z konzumního systému do vězení, nebo rovnou do krematoria.
Nejde o nic nového, jde o problém starý několik tisíciletí, zamysleme se třeba nad výstavbou zbytečných monumentálních staveb, kdy při těchto zbytečných monumentálních stavbách, zemřelo na vyčerpání obrovské množství lidí, díky bezcitným diktaturám, které si mohli dovolit na obrovských stavbách ve velkém vraždit lidi těžkou prací. Na mnoha velikých stavbách se dají nalézt kostry dělníků, které nikdo nepohřbíval, a jenom se zasypali kamením a pokračovalo se dále!
Vynález střelného prachu a tím i děl měl za následek to, že se přestalo stavět mnoho pevností a opevnění, s příchodem; chemických zbraní, bomb, letadel, raket, digitalizace, satelitů, atd. se zase vše muselo systémově restartovat. Snad největším šokem byla atomová bomba hozená na město plné lidí, lidi si najednou uvědomili to, že jsou bezmocní proti moderním zbraním, které je mohou vraždit, jako by lidi byli jenom hmyzem. Moc a bohatství je návyková droga a na této droze je závislé 1% světové populace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem