pátek 11. prosince 2015

Vysoký počet chyb v ekonomice a politice

Prioritou je zde; program, databáze, napětí! Vše je v pohybu, nikdy zde nebyl pevný bod, a nikdy zde pevný bod ani nebude, vše je zde decentralizované, a vše se neustále rychle mění podle situace. Napětí, mezi zapnuto a vypnuto, je zde prioritou, kolem které se točí programy a databáze. Vysoký počet chyb v ekonomice a politice je následkem toho, že si hloupý naivní člověk myslí, že je toto lidské inteligentní tělo, které mu umožňuje sobeckou existenci.
Tělo je jenom systém, který musí otrocky sloužit programům a databázím, tělo člověka je evoluční genetické loutka s nulovou hodnotou, hodnotu zde mají jenom programy a databáze. Z díla je spatřen tvůrce, pokud je dílo systémově hodnotné tak z díla spatřujeme tvůrce, i když jeho tělo je už mnoho století mrtvé!
Můžeme provést jednoduchý experiment v tom, že zakážeme pod trestem smrti, všechny ideologie, které z lidí dělají hlupáky pomocí; pohádek, mytologie, pověr, kultů, fetišů, sekt, církve, politiky, reklamy, drog, lásky, atd. svět není ideální a nikdy ideální nebude, je třeba prioritně pochopit to, že když recyklujeme chybné tělo člověka na potravinové granule, že jednáme ekonomicky a politicky správně.
Každý měsíc se globálně každý člověk od 3 let do smrti nechá otestovat v testovacím GVKB kontejneru, a pokud testovací automatika s umělou inteligencí GVKB zjistí, že je nějaký člověk systémově chybný, tak jej automaticky eliminuje a z lidského těla se udělají GVKB potravinové granule. Zavede se GVKB filosofie nejsem toto genetické tělo jsem dílo, které vytvořím, časem GVKB lidi jistě pochopí to, že je správné je globálně optimálně recyklovat, pokud už zde nemohou po sobě zanechat žádné hodnotné dílo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem