středa 2. prosince 2015

Všechno zlo pochází z psychického napětí v mozku

Pokud by zde byli jenom normální lidé, tak bychom neplatili už daně! Proto je zde od vlády logicky veliká snaha o to, aby zde nebyli normální lidé, jakmile je kontrolním systémem nalezen normální člověk tak je okamžitě zavřen do vězení nebo do psychiatrické nemocnice, v minulosti byl normální člověk většinou rychle zabit, protože to bylo jednoduché a levné řešení.
Kdo chce s nenormálními lidmi v klidu a míru žít, nesmí normálním člověkem zde být. Vše začalo v okamžiku, kdy jsme se naučili mluvení a začali se snažit využívat mluvení k tomu, abychom získali pro sebe výhody a jistoty, takto začali vznikat svaté strategie, pomocí kterých mohla svatá elita sobecky parazitovat na pracujícím lidu, když strategie už nefungovala, byla nahrazená novou svatou strategií, tak jako nahrazujeme vadnou žárovku novou žárovkou.
Vždy sleduj globálně utrácení peněz a času, u mocných subjektů a mocných objektů, z utrácení poznáš, jak myslí a žije mocná elita, která na tobě zde sobecky parazituje. Logicky pokud má elita nadbytek tak pracující lid musí mít nedostatek a je jedno jestli je zde; feudalismus, hinduismus, buddhismus, islamismus, komunismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, atd.
To vše jsou jenom pokrytecké sobecké strategie, pomocí kterých na tobě elita sobecky parazituje! Všechno zlo pochází z psychického napětí v mozku, napětí způsobuje návyková toxická droga, která umlčuje v člověku jeho svědomí, a proměňuje člověka ve vojáka bez svědomí a lásky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem