sobota 26. prosince 2015

Vše zde jsou jenom vztahy

Čím více je klíčů k jednomu zámku, tím více je ten zámek důležitější, zámek ke kterému zde není žádný klíč, je zde zbytečný, a nemá zde žádnou systémovou hodnotu, o tom je; ekonomika, politika, morálka, spravedlnost, psychika, zdravotnictví, školství, doprava, věda, technika, programování, kontrolování, umění, láska, atd.
Vše zde jsou jenom vztahy, díky kterým má naše lidská existence možnost zde existovat, bez vztahů přichází rychle nemoc a smrt! Bůh není více, než ten kdo věří v boha, jakmile začne hříšný Bůh pyšně tvrdit, já jsem více než ty, co ve mně ubožáku věříš, tak brzo on přijde o ty, co v Boha dosud věřili, správný pokorný svatý Bůh říká, ten kdo v Boha silně věří, je více než Bůh ve kterého on věří.
Stádo musí vést chudý a bezmocný pastýř, protože jenom takový pastýř, stádo dovede na bujné pastviny, pokud je pastýř bohatý a mocný, tak on stádo dovede na vypasené ubohé pastviny, a jeho stádo tak bude hladové a nespokojené.
Adolf Hitler je klasickou ukázkou mocného a bohatého pastýře, který zavedl svoje stádo, na vypasené ubohé pastviny a tak jeho veliké stádo pomřelo hlady, Ježíš Kristus je klasickou ukázkou chudého a bezmocného pastýře který svoje stádo zavede na bujné pastviny a tak se jeho stádo rychle rozmnoží.
V každé lidské hlavě je Adolf Hitler a Ježíš Kristus, je jenom na tobě, jakého pastýře si na životní cestě vybereš, komu není od GVKB už rady, tomu není už pomoci!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem