1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

pátek 18. prosince 2015

Vše je zde jenom o situaci ve které se člověk ocitá

Dítě nemá správné informace, a tak nemá ani strach, čím více máme informací, tím více máme i strachu, protože nás informace informují o nebezpečí, které nás může ohrozit, a učinit nám ze života pekelný očistec, nebo můžeme i zemřít zcela zbytečně. Stroj nemá lidskou inteligenci, a tak ani nemá lidský strach, on jenom pracuje podle programu, a pokud je v programu chyba, tak se většinou zastaví, a čeká na lidi až jej opraví.
Vše je zde jenom o situaci, ve které se člověk ocitá, jsou situace ve kterých lze uspět, a jsou situace ve kterých uspět nelze, je to jako u šachové hry, kdy hráč hru ukončí předčasně, protože je mu jasné, že hru jistě prohraje. Pokud nelze hrad dobít pomocí zbraní, je třeba začít hrad obléhat a nechat ho vyhladovět, tato strategie se stala velmi oblíbenou a najdeme ji v: politice, církvi, sektě, armádě, byrokracii, reklamě, ideologii, podnikání, obchodě, rodině, školství, dopravě, rodině, psychice, atd. deprese je z 99% následkem toho, že vaše pevnost hladoví, protože je obležená cizími vojsky.
Většinou si neuvědomujeme to, že je naše pevnost obležená cizími vojsky, je to jako když si neuvědomujeme to, že brzo onemocníme na smrtelnou nemoc. Není důležité být ve všem nejlepší, mnohem důležitější je zde žít dlouho v klidu od všeho, co se snaží náš život eliminovat násilně. Kdo se vydal do boje o moc a bohatství, musí počítat s tím, že je vždy mnoho zůčasněných, a velmi málo těch co vyhráli, a získali tak moc a bohatství, navíc každé vítězství je zde stejně jenom dočasné, a potom následuje jistě prohra. Co zmůže malý národní podnik, proti nadnárodní korporaci, která nabídne menší ceny a lepší kvalitu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem