sobota 26. prosince 2015

Volové proč děláte pořád voloviny

Tato planeta je naše, není všech, prezident mně dneska otevřel oči, musíme skončit s obdobím, kdy bylo zde všechno všech, a místo toho zde bude nové období, kdy nebude zde už nic všech, a všude budou cedulky, to je jenom naše, a není to už všech!
Sociální myšlení, nahradí asociální myšlení, tato modrá planeta bude jenom pro asociály a jedinci se sociálním myšlením, sem nebudou už mít existenční přístup, jako tomu bylo doposud. Budou zde každý měsíc kontrolní globální dotazníky, které jako síto oddělí asociální jednice od sociálních, pokud zde budeš chtít být, budeš se muset přizpůsobit tomu, že zde jsou jenom asociální uživatelé této modré planety země.
Každý uživatel země bude známkován podle svojí míry asociálnosti tak jako ve škole, nejlepší lidští asociálové dostanou logicky 1 a nejhorší dostanou 5, pod každou prací bude známkování, na míru asociálnosti, a bude zde i 5 existenčních kategorií, od 1 do 5. Sobeckou elitu nahradí automatický GVKB program s umělou GVKB inteligencí, který každou práci přesune do kategorie, podle známkování asociálnosti.
Sluhové co budou mít většinu práce v 1 asociální kategorii, zde budou mít mnoho asociálních výhod, a sluhové co budou mít většinou práce v 5 sociální kategorii, budou automaticky vyřazeni z existenčního přístupu do asociální civilizace, tím že se průmyslově globálně recyklují na potravinové GVKB granule pro dobytek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem