pátek 11. prosince 2015

Vládne všemu psychicky nemocná elita?

Z díla je spatřen tvůrce, a dílo které je zde díky elitě, jasně hovoří o tom, že je elita psychicky nemocná, vládnutí je zastupování ostatních v důležitých rozhodnutích, tak jako rodiče zastupují svoje děti, a jak víme tak jsou i špatní rodiče, co špatně zastupují svoje děti. To že se lidi chtějí zde mít dobře je přirozené, za dobrou práci, by zde měla logicky být pro každého i dobrá odměna!
Pokud je někdo slepý, potřebuje on pomoc od někoho kdo není slepý, podobné je to i s těmi co nám zde vládnou, očekáváme od nich logicky to, že oni budou ekonomicky a sociálně správně vidět, jak nám všem zajistit práci, která bude dobře zaplacená, a bude se nám i v práci líbit.
Je to jako s výběrem lékaře, očekávám logicky od vybraného lékaře, že on naši nemoc vyléčí, protože vidí to proč jsme nemocní, a vidí i to co naši nemoc vyléčí. Podívejme se na politického vůdce Adolfa Hitlera, který byl prokazatelně těžce psychicky nemocný, následkem bylo mnoho ekonomických škod, a mnoho lidí zbytečně předčasně zemřelo o tom nikdo nepochybuje!
Je třeba konečně zavést veřejný systém, kdy tam bude moci zdarma každý zavolat, a říci že prezident nebo ředitel, je psychicky nemocný, a okamžitě vyjede zásahový tým, a nemocného prezidenta nebo ředitele, přepraví do psychiatrické nemocnice, na dlouhodobé pozorování, prezident a ředitel je jenom člověk, který může snadno psychicky onemocnět, a potřebuje okamžitou pomoc.
Nejlepší potom bude pro prezidenty a ředitele pokud budou chodit dobrovolně každý týden na důkladné kontroly do psychiatrické nemocnice, aby tak předešli preventivně tomu, že je během nějakého projevu, odchylně zdravotní státní služba a převeze je do psychiatrické nemocnice.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem