neděle 27. prosince 2015

Umíte podojit ručně svatou krávu?

V Indii je běžné, že každý Ind umí ručně podojit svatou krávu, a všechny krávy zde jsou Indům svaté, obdivuji řidiče náklaďáků a autobusů v Indii, jak trpělivě počkají, až jim svatá kráva uvolní cestu, jenom v klidu troubí a trpělivě čekají. Většina Indů od narození pila čerstvě nadojené mléko, od svaté krávy, je to svatý nápoj, díky kterému se mají děti v Indii božsky, je veliký rozdíl mezi mlékem od lidské krávy co má dvě nohy, a krávy co má čtyři nohy, mohl jsem to v dospělosti často porovnat, měl jsem k dispozici veliké krávy, co měli dvě nohy a veliké krávy co měli čtyři nohy.
Většina lidí v Praze si mléko kupuje levně v obchodě, nejčastěji v litrovém balení v papírové krabičce, ten nápoj sice vypadá ve sklenici jako svaté mléko od svaté krávy, ale je to jenom ubohá průmyslová napodobenina, svatého Indického mléka! Potraviny co se v Praze levně prodávají, jsou to bohužel z 95% ubohé průmyslové napodobeniny, tento levný výrobek průmyslově zabalený v umělé hmotě obsahuje 5% masa, jsem zvědavý a ptám se, a těch 95% co to asi je?
Proboha jenom nechtějte vědět nikdy, co je to těch 95%, nikdy nechoďte tam, kde se vyrábí to co má v sobě 5% masa, je to stejné obrazně jako na internetu, obrazně 5% obsahu internetu je z masa svaté krávy, a 95% obsahu internetu zde v sobě nemá už maso ze svaté krávy, ale jenom průmyslovou napodobeninu masa ze svaté krávy! Včera byl na internetu zveřejněn projev současného starého prezidenta, naší zadlužené chudé malé republiky, kde podle našeho prezidenta už skončila blbá ekonomická nálada, a tento svatý článek vznikl jako reakce na tento projev, tento projev v sobě obsahoval tradičně 5% masa ze svaté krávy a zbytek tedy 95% byla jenom levná průmyslová napodobenina, která vypadala z dálky jako maso, ale nebylo to už maso ze svaté krávy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem