úterý 22. prosince 2015

To že je vše na hovno neřeš stejně hovno vyřešíš

Vše je o příčině a následku, pokud je zde degenerace a přelidnění tak následkem je to že z nás jsou ubožáci, problém je v tom že jako jedinci s tímto problémem nic nemůžeme učinit, naše existenční možnosti učinit si život lepším jsou velmi omezené a existujeme v existenčním bludišti kde na východu z bludiště je cedulka krematorium. Mnoho lidí má dneska deprese a stěžuje si že jejich život už pro ně nám smysl připadají si psychicky vyhořelí, a není zde už nic co by dokázalo zapálit jejich vnitřní oheň k boji o lepší existenční budoucnost.
Nejhůře jsou na tom staří muži v zimě, oni často tuto zoufalou depresi řeší sebevraždou, v minulosti že byla veliká rodina na svém hospodářství, a tak starý muž mohl žít pro rodinu a hospodářství, dneska zde není hospodářství ani rodina, a je zde jenom malý ubohý byt, a v něm je televize s ubohými programy. Pokud starý muž jde za lékařem, tak od něj dostane léky, které mu ale moc nepomohou, protože zde není snahou lékaře nemocného vyléčit, ale je zde snahou jej mnoho let jenom uboze léčit, aby zde z toho byl pro lékaře a výrobce léků jistý zisk?
Jde zde tedy o systémovou chybu, se kterou si nikdo neví rady, v přírodě se tento problém u zvířat řeší jednoduše, když je zvíře pomalé, stává se snadnou kořistí zvířete co je rychlé, takto se zabrání tomu, aby zde nebyla degenerace a přemnožení nějakého druhu. Nejhůře jsou na tom lidé v průmyslových centrech, kde je mnoho špíny v ovzduší z továren a od motorových vozidel, a potraviny většinou obsahují mnoho konzervantů a jiných chemických jedů, které konzumenty pomalu a jistě zabíjejí navíc je zde všude i běžná konzumace cigaret a piva. Jak klasicky řekl jeden ubožák v hospodě druhému ubožáku, to že je vše na hovno neřeš, stejně hovno vyřešíš.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem