1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

úterý 15. prosince 2015

Testovací GVKB systémy eliminují zmetky

Pokud se chceme něco nového naučit, nemůže nás zde učit ten, kdo nás nic nového nemůže naučit! Podívejme se na naši konzumní civilizaci, a zjistíme, že je běžné to, že většina těch co učí ostatní, je nemůže naučit nic nového, a učí je jenom to co je už staré! Často je zde snaha udělat povrch nový, a pod tímto povrchem je vše staré, kde je chyba? Chyba je v přelidnění, přelidnění promění lidi v konzumní dobytek, a konzumní dobytek nemůže jiný konzumní dobytek naučit nic nového.
Přelidnění lze vyřešit jenom tím, že se bude globálně kontrolovat porodnost, a budou zde i každoroční kontroly kvality každého člověka, po fyzické a psychické stránce, nekvalitní jedinec, bude globálně eliminován, na potravinové granule, i kdyby zde šlo o prezidenta nebo ředitele! Lidem musí dojít, že si musí každý den zde užít, protože nikdo nebude vědět, jestli zde za rok ještě bude, protože testovací GVKB systémy, budou neustále eliminovat chybné lidi, aby se globální GVKB továrna na výrobu potravinových GVKB granulí z lidí, nemusela nikdy zastavit. Jak si to dneska uděláš, takové to zítra máš, o tom zde vše je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem