čtvrtek 31. prosince 2015

Ten kdo myslí a tvoří jako Bůh je i Bůh

Každý člověk je obrazně jako půda na poli, a v té půdě vyrůstají semena, pokud do té půdy dopadne semeno Boha a ujme se, tak z toho semena vyroste i Bůh, největším problémem není to, že by zde byl nedostatek semen, ze kterých může vyrůst Bůh, těch semen je všude mnoho, problém je v půdě do které semena dopadnou, pokud je půda nevhodná pro tato božská semena, tak se zde semena neujmou a tak zahynou. Půda musí být pokorná a ochotná božská semena přijmout a v tom je jádro problému, 99 % půdy je velmi pyšné na to co z půdy už vyrostlo, taková pyšná půda není vhodná pro božská semena!
Ostatně o semenech, která se v půdě neujmou, už kdysi hovořil Ježíš Kristus, takže jenom opakuji to, co je lidem už známé velmi dlouho! Každá půda je originál, to vám potvrdí každý, kdo pěstuje dobré víno, každé dobré víno má chuť půdy, kde rostlo, pyšné je to co má výhody a jistoty, logicky pokorné je to co nemá výhody a jistoty, pokorná půda zde tedy nemá výhody a jistoty, proto v takové půdě může zakořenit a vyrůst semeno Boha! Tvoje svědomí to je ta půda, ten kdo má pokorné svědomí, ten je připraven přijmout pokorně semeno Boha, a umožnit mu aby v něm vyrostlo semeno Boha ve veliký boží strom plný plodů, a ve kterých jsou semena.
Blahoslavený je ten kdo je půdou, ve které se ujmou semena boha, a prokletý je zde ten, ve kterém se semena Boha neujmou, jsou zde ale i falešná semena Boha, která poznáte podle toho, že zde nejsou žádné božské plody, falešná semena se ujmou v pyšné půdě a zde se jim dobře daří a takový člověk si zde potom hraje na Boha jako; král, císař, sultán, šlechtic, zeman, papež, guru, dalajláma, rabín, prorok, vůdce, prezident, ředitel, celebrita, atd. pravý Bůh se pozná jenom ze svého božského díla, které pomáhá lidem v tomto očistci se mít lépe.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem