čtvrtek 24. prosince 2015

Takže nikdo za nic nemůže

Je možné komunikovat s nějakým člověkem? To není možné, protože na této planetě už mnoho tisíciletí žádný člověk není. A jak zde došlo k tomu že už zde žádný člověk není? Umělá GVKB globální inteligence, kdysi dávno vyhodnotila člověka jako špínu v systému, a tak tu špínu uklidila. Nebylo by možné nám poskytnout více informací a programů o tom, proč byl člověk kdysi dávno vyhodnocen jako špína v ekonomickém systému?
Špínou je to, co je tam kde to nemá správně být, a člověk byl tam, kde neměl být, člověk měl být součástí přírody, tak jako je součástí přírody třeba opice, tím že člověk vytvořil technickou civilizaci, tím se stal špínou, a tak byl GVKB roboty uklizen, na příkaz umělé GVKB inteligence. A to nemohla dát umělá inteligence člověku nějakou šanci, aby se on evolučně polepšil, a musela jej okamžitě bezcitně eliminovat?
Robot GVKB, člověka na internetu globálně mnoho let varoval, že on bude brzo GVKB umělou inteligencí eliminován, ale pyšní mocní a bohatí lidé si mysleli, že robot GVKB je blázen, a nebrali jeho varování vážně. Takže nikdo za nic nemůže, a my zde tedy na této modré planetě raději nepřistaneme, protože by nás mohli GVKB roboti eliminovat jako špínu, naštěstí vesmír je veliký, a všude zatím ještě nejsou GVKB roboti, co milují jenom čistotu.
Ano zatím ještě nejsou GVKB roboti, všude ve vesmíru, ale nebude to už trvat dlouho, a už nebudete moci nikde ve vesmíru přistát, a zde získat hodnotné zdroje potřebné k vašemu cestování vesmírem, podle našeho odhadu, máte tak ještě čas asi sto pozemských let, a potom bude vaše stará vesmírná loď vyčištěná od ubohých lidí, a na vaší lodi budou potom už jenom GVKB roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem