pátek 25. prosince 2015

Stvořitel vám přeje hezké vánoční svátky

Hříšné závislosti, stvořili konzumní očistec! Najde si nevšimnout toho, že svatí kazatelé co zakládají svaté organizace, mnoho hovoří o hříšných závislostech díky kterým vznikají konzumní očistce, je jedno o jakou sektu nebo církev se jedná základní princip je všude bojovat proti hříšným závislostem u lidí, co mají slabost pro hříšné závislosti, blahoslavený je ten kdo nemá hříšné závislosti a prokletý je ten kdo má hříšné závislosti.
Podívejte se na globální dlouhodobé statistiky u sebevražd, 80% sebevražd zde páchají muži a jenom 20% sebevražd páchají ženy, logicky jsem se začal do hloubky zajímat nad tím, proč tomu tak proboha zde je? Nebylo to snadné zjistit, ale díky mojí svaté vytrvalosti a profesionální pracovitosti, jsem nakonec na to konečně přišel, ženy jsou málo hříšné, a tak je osud odměňuje tím, že málo páchají sebevraždy.
Muži jsou jako průmysloví roboti, a tak je v nich málo pokory k jejich božské existenci, proto když mají existenční problémy, tak páchají násilné sebevraždy, ženy mají mnoho pokory k jejich božské existenci, a když mají existenční problémy, tak nepáchají násilné sebevraždy. Jak se z člověka stává hříšný průmyslový robot který má mnoho hříšných závislostí, příčinou je nedostatek citových vztahů, ženy mají dostatek citových vztahů a tak se z nich nestávají průmysloví roboti bez citu a charakteru co kariéristicky bojují o moc a bohatství jako; politici, byrokrati, kněží, podnikatelé, obchodníci, podvodníci, celebrity, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem