úterý 15. prosince 2015

Stát bez státních zaměstnanců

Moderní věda a technologie nahrazuje složitou a těžkou lidskou práci za práci; databází, programů, počítačů, internetu, intranetu, automatů, strojů, robotů, systémů, atd. logicky musí časem dojít k tomu, že stát bude bez státních zaměstnanců a veškerou práci za lidi, zde vykoná jenom moderní věda a technologie.
Logicky podobné to bude i mimo státní sektor, i zde nebude pro lidi žádná práce za peníze, a nebude ani už možné pro člověka soukromé ziskové podnikání. Lidi proto opustí města a vesnice protože zde by zemřeli hlady a odejdou mimo civilizaci, žít jako primitivní divoši co se živí lovem a sběrem toho co je k jídlu.
V civilizaci budou existovat jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, po čase dojde k tomu, že se okolo měst a vesnic postaví vysoké ploty, ve kterých bude elektřina, aby se do měst a vesnic už nemohli dostat lidi. Zaostalý genetický lidský parazit, bude evolučně globálně nahrazen robotickým GVKB parazitem, který je evolučně mnohem vyspělejší než člověk.
Já tento digitální evoluční proces subjektivně nazývám digitální salámovou technikou, každý den se nenápadně uřízne jedno malé kolečko evolučního salámu, tím že je zde zase nějaký nový vědecký a technický vynález, nebo zlepšovák, čím je salám menší, tím větší je zde globálně nezaměstnanost.
Bohužel statisticky 99% evolučních vědeckých a technických změn probíhá zde skrytě, a jenom špičkový specialista, je schopen tyto skryté nenápadné změny vnímat ve svojí specializaci. Většina těchto změn se snaží o zrychlení a zlevnění, rychleji a levněji, to je priorita u digitální evoluce, doprava jasně odráží tendenci rychleji a levněji, díky rychlé a levné dopravě dochází logicky ke globalizaci, a tak pokud vytvoříte program s umělou inteligencí, tak on může díky internetu změnit celý svět během jednoho dne zcela zásadně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem