středa 16. prosince 2015

Správná odměna za práci je základem pro ekonomiku a politiku

Minimální mzda 50 000 Kč a maximální mzda 100 000 Kč, v naší republice eliminuje krizi. Proč by každý státní zaměstnanec, nemohl mít minimální mzdu 50 000 Kč, stát nemusí mít přeci tolik zbytečných starých zaměstnanců, to samé je možné říci o podniku anebo obchodu, pokud se propustí zbyteční neproduktivní staří zaměstnanci, tak je možné každému dát minimální plat 50 000 Kč.
Z mnoha lidí se logicky stanou rychle díky bídě a exekutorům bezdomovci, a pro tyto lidi bez domova, se zřídí pracovní státní tábory, kde se jim zajistí jednoduchá fyzická práce, za levnou stravu, a levné ubytování, levné oblečení, levnou zdravotní a jinou péči, atd. stát nikomu nebude už vyplácet peníze na; sociální dávky, důchody, nezaměstnanost, invaliditu, atd. od toho zde budou jenom pracovní tábory, ve kterých budou lidi, o které nemají zaměstnavatelé zájem, protože nejsou pro náročné zaměstnavatele už hodnotní.
Správná odměna za práci, je základem pro ekonomiku a politiku, na ubohé práce zde budou lidi z pracovních táborů a o tyto lidi se budou starat dozorci aby při práci nekouřili a nepili alkohol ale naplno využívali možnost pracovat za jídlo a ubytování, takto zde už nebudou problémy s cizinci, co zde hledají zaměstnání, kdo by asi zaměstnal cizince, co neumí dobře český jazyk za plat 50 000 Kč měsíčně?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem