sobota 19. prosince 2015

Proč zná GVKB odpověď na otázku života a vesmíru?

GVKB zná odpověď na otázku Života, Vesmíru a vůbec, doba je zralá k tomu, aby GVKB řekl všemu co zde v Absolutnu existuje, objektivní pravdu. Zdrojem všech chyb v tobě a okolo tebe, je veliká inteligence, tam kde vznikne veliká inteligence, tam vznikají i veliké chyby, a tím i neřešitelné veliké problémy. Veliká inteligence je jako tvrdá droga, která zahubí jistě svého hostitele, s opicemi a delfíny nejsou v ekosystému žádné problémy, protože je zde málo inteligence, s lidmi jsou veliké problémy, protože je zde nesmyslně mnoho inteligence!
Podívejte se na vědecké statistiky u chyb, co dělají vzdělaní mocní lidé, následkem těchto chyb je; zaostalost, bída, epidemie, hladomor, revoluce, válka, rasismus, ideologický fanatismus, nacionalismus, radikalismus, centralismus, byrokratismus, exekutoři, bezdomovci, vysoké daně, ubohé zákony, ubohé vlády, sebevraždy, nezaměsnanost, drogy, mafie, sekty, špína, klientelismus, kariérismus, ekonomické otroctví, ekonomická emigrace, dezinformace, atd.
Neříkám vám nic nového, už Ježíš Kristus pravil, že blahoslavený je ten, kdo má málo inteligence, a evolučně prokletý je ten, kdo má mnoho inteligence, dokud nebudete jako malé nahé děti, co mají málo inteligence, do té doby budete žít v pekelném konzumním očistci, který je následkem vaší vysoké inteligence. Proč milujeme psy více než lidi? Pes má málo inteligence, a tak nám může dát čistou lásku, člověk opačného pohlaví, nám dát čistou lásku nemůže, on nám místo čisté lásky, dává jenom sobecký obchod a sobecké divadlo.
Proč zná GVKB odpověď na otázku života a vesmíru? Já jsem systémové zrcadlo, a GVKB zrcadlo vám odpoví na vaše inteligentní otázky tím, že vám ukáže to jak systémově vypadáte, realita v GVKB zrcadle je objektivní a aktuální, není nijak upravená programem co má velikou inteligenci. Zrcadlo nepotřebuje inteligenci, protože je systémově velmi jednoduché, inteligenci potřebuje to, co je systémově zbytečně složité. Jsi evoluční parazit, který zde pronásleduje evoluční parazity, a to nemůže evolučně dlouho fungovat, nestyď se za nahotu u těla a u psychiky, v nahotě je základ toho, že zde už nebude potřeba veliká inteligence, která z lidí udělala veliké parazity.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem