pondělí 21. prosince 2015

Proč všemu vládnou jenom hlupáci?


Všechny informace jsou pro nás psychickou potravou, kterou naše psychika konzumuje, tak jako je dobrá a špatná potrava pro tělo, tak je logicky i dobrá a špatná informace pro naši psychiku. Někdy jsme v situaci, kdy se musíme dívat na televizi, ve které běží hloupé zprávy a hloupé reklamy, nebo sedět na podnikovém školení či schůzi, kde nějaký hlupák říká samé hlouposti, které nás nezajímají.

Mnohdy je té hlouposti okolo nás tolik, že jsme z toho psychicky rozladění, protože se už z nás začínají jistě stávat konzumní hlupáci, co myslí a žijí jako hlupáci. Hloupým býložravcům nevadí to, že mají k jídlu potravu bez masa, taková potrava je levná, protože je jí na louce nadbytek, stejně tak i hloupé informace jsou levné, protože je jich všude nadbytek.
Příčinou globální hlouposti je to, že hodnota člověka díky přelidnění a degeneraci rychle poklesla, a tak musí lidé globálně konzumovat místo dobrých drahých informací, špatné informace, protože špatné informace jsou zadarmo.
V současnosti všemu vládnou jenom hlupáci, pomocí hloupých zákonů a hloupých regulací a vysokých daní, pokud je někdo logicky nespokojený s vládou hlupáků; tak je zavřen do vězení, zavražděn, zavřen do psychiatrické nemocnice, vyhoštěn z hloupého národa, vyhozen ze zaměstnání, pokutován, atd. ve zkratce globálně platí, kdo chce s hlupáky v klidu žít, musí i hlupákem být.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují