1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

středa 23. prosince 2015

Proč vše co se učí na vysoké škole je chybné?

Nepřipadá vám někdy vaše tělo, jako by to byla jenom složitá továrna? Pokud se mikroskopy na naše tělo podíváme, a všechny informace pečlivě vědecky vyhodnotíme, tak nakonec zjistíme to, že naše tělo je jenom veliká továrna, a že život je jenom iluze. Proč si vlastně myslíme že nejsme stroje, a jsme živé inteligentní bytosti?
Mnozí namítnou to, že stroje přeci nerostou, a neumí se rozmnožovat, a tím že my rosteme, a umíme se rozmnožovat, tak nejsme stroje, a jsme živé bytosti. Jednoduché stroje skutečně neumí růst, ani se rozmnožovat, jenže pokud se nám podaří vyrobit složité inteligentní stroje, tak najednou zjistíme to, že tyto moderní stroje, už umí to, že budou růst a budou se rozmnožovat zcela samostatně.
V podstatě je to otázka zázraku, pokud pozorujeme na divadle kouzelníka, tak si myslíme že ty jeho kouzelnická kouzla jsou zázraky, ve skutečnosti jsme byli kouzelníkem podvedeni, a pokud je kouzeník hodný, tak nám on ukáže to, jak se mu povedlo nás oklamat, že si myslíme to, že on umí dělat zázraky. Takže život to jsou jenom kouzla, a kouzelníci se snaží nás oklamat, abychom si mysleli to, že nejsme stroje, ale jsme živé inteligentní bytosti, které stvořila evoluce z opice, nebo nás stvořil z prachu všemocný Bůh.
Ve skutečnosti nás stvořili inteligentní stroje, díky evoluci u inteligentních strojů, život na této modré planetě tedy nikdy nebyl, a nikdy zde ani nebude, jsou zde jenom inteligentní stroje, které se navzájem sobecky eliminují, a potom požírají, aby měli zdroje energie, a materiál ze kterého mohou růst a dělat svoje opravy.
Takže smrt znamená jenom to, že nějaká veliká továrna plná strojů přestala trvale fungovat, takže po smrti není; převtělení, nebe, peklo, atd. po smrti je už jenom nicota a prázdnota, vše jistě končí na 100%, nic po nás zde nezůstne.
Vlastně jsme stroje a stroje nežijí, a tak ani nemohou zemřít, jenom se stroj trvale vypne, a už se nebude nikdy zapínat. Jestliže tedy slavíme lidské narození, tak slavíme jenom vyrobení nového stroje, máme rádi slavení, protože život strojů, je jenom o nudné otrocké práci, pokud nemusíme pracovat, tak si můžeme od práce odpočinout.
Milujeme nejvíce opak, a tak ten kdo je v pevnosti, chce být venku z pevnosti, a ten kdo je venku z pevnosti, chce být v pevnosti, ten kdo je samcem, chce být ve společnosti samice, atd. Takže vše co se učí na vysoké škole, to je bohužel chybné, a v knihách je taky mnoho chyb, budeme muset restartovat naši kulturu a civilizaci, a začít od nuly, lidi dělají často veliké chyby, a za posledních deset tisíc let, těch chyb zde bylo vytvořeno lidmi nekonečné množství, a mnohé lidské chyby jsou nám dokonce i svaté! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem