neděle 27. prosince 2015

Proč srážka s blbcem má za následek jistou katastrofu?

Jíme to, co jsme si uvařili. Já nemyslím vařit v kuchyni, ale vařit myšlenky v mozku! Jak se vaří myšlenky v mozku, dosud to na žádné škole neučí, ani nevyšla populární knížka o tom, jak se mají profesionálně vařit myšlenky v mozku.
Vaše smysly zaznamenají informace a programy, vše putuje do mozku, který je továrnou, ve které se vaří informace a programy aby je potom mohl mozek konzumovat a tak nebyl hladový po informacích a programech. Každý lidský mozek je originální a je v originální existenční situaci, obecné svaté a vědecké rady o tom, jak by měl váš originální geniální mozek, vařit informace a programy, jsou vám bohužel k ničemu!
Pomož si sám a bude ti správně pomoženo, od druhých v tomto případě, neočekávej, že ti správně nějak pomohou! Mozek nejprve informace a programy pomocí programových systémů uklidí na správné místo, pořádek v mozku je při vaření informací a programů prioritou, není možné se mnoho zdržovat tím, že se bude pořád něco dlouho hledat, a na něco pořád dlouho čekat!
Váš geniální mozek, nesmí být skládkou toxického informačního a programového odpadu. Z díla je spatřen geniální kuchař, je zde nekonečné množství kuchařů v lidském mozku, co se snaží uvařit informace a programy, proč ale 99% kuchařů neumí správně uvařit informace a programy! Příčinou je pyšnost těchto kuchařů, lidově se tomu říká srážka s blbcem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem