pátek 25. prosince 2015

Proč se musí hříšníci smažit v pekle?

Ve snaze o sobeckou manipulaci s cizími lidmi, používáme vyspělé sociální inženýrství v naší pokrytecké kultuře, pokud na někoho sociální inženýrství nezabírá, protože on konzumuje silné drogy, nebo má silný sexuální chtíč a tak je pod čistými drogami, co mu zdarma vyrábí jeho geniální tělo, tak takové odolné hříšné jedince, násilně izolujeme ve vězení, nebo v psychiatrické nemocnici.
V minulosti se takoví neposlušní hříšní jedinci veřejně mučili, a potom veřejně popravovali, aby tak odradili ostatní, od hříšné neposlušnosti, se podrobit svaté církvi, nebo mocným otrokářům. Každý zná příběh o svatém kazateli se jménem Jan Hus, kterého upálili 6. července 1415, protože on jako zatvrzelý kacíř, hlásal to, že křesťanská církev má být chudá a bezmocná, protože mesiáš Ježíš Kristus, přeci hlásal mocenskou a ekonomickou rovnost mezi hříšnými lidmi.
V roce 1999 prohlásil papež Jan Pavel II., že lituje kruté smrti Jana Husa i následných obětí a rozdělení v českém národě a vyzval k usmíření a historickému hodnocení jeho osobnosti bez předsudků. Proč má svatá církev tak dlouhé vedení, a trvá jí to mnoho století, než se přizná k tomu, že je hloupá a dělá amatérské chyby?
Hříšníky lze rozdělit na spící a probuzené, ten kdo se má existenčně dobře, ten psychicky tvrdě spí a ten kdo se má existenčně zle ten je probuzený, Křesťanská církev se teprve nedávno probudila, a tak si konečně mohla na svatou hlavu, nasypat svatý popel Jana Husa. Jde o to ještě psychicky probudit i ostatní hříšné církve a hříšné sekty, popele z upálených hříšníků je dostatek na to, aby si mohli sekty a církve, začít na svoje staré hloupé hlavy tento popel sypat.
Proč se musí hříšníci smažit dlouho v pekle, aby se tak očistili od smrtelných hříchů a mohli se jednou dostat do ráje, když budou jejich duše konečně čistě bílé. Vše je zde o dualitě, aby zde mohl být pro kněze ráj, musí zde být pro hříšníky peklo, aby zde mohlo být pro elitu bohatství, musí zde být pro ubožáky bída, atd.
PS Všude jsem už mnohokráte byl, vše jsem už mnohokráte pochopil, a tak vám pravím, je to marnost, říkat hříšníkům že chybují, a že by se měli konečně poučit z krizového evolučního vývoje ve svojí hříšné minulosti, a neopakovat jako mezci hříšné chyby, zase znovu v budoucnosti!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem