čtvrtek 31. prosince 2015

Proč prohlašuje církev za světce sobecké parazity?

Svatá je jenom příroda, protože je zde vše jednoduché a přirozené, a tak si to nehraje na to, co to zde není! Narodíme se jako zvířata a dezinformace se snaží nás proměnit v otroky centrálního systému, aby se svatá elita v centru měla jako v ráji, začíná to pohádkou, ve které dobro vyhrává nad zlem, pokračuje to náboženstvím, potom nastupuje komerční politika a reklama.
Dopátrat se pravdy to je jako hledat jehlu v kupě sena, když je jedna lež odhalena tak je zde místo ní okamžitě nová lež a tak to jde jedno tisíciletí za druhým tisíciletím a pořád zde jsou v centru sobečtí paraziti, co dělají z pracujících lidí hloupé ubožáky pomocí; pohádek, náboženství, politiky, reklamy, dezinformací, atd.
Lidově se tomu dneska říká zákon padajícího hovna, kdy ti co jsou mocensky a ekonomicky nad námi na nás z vysoka serou svoje hovna a ještě se nám škodolibě smějí, že žijeme ve sračkách. Ať mě někdo konečně vysvětlí, proč návštěvy prezidenta z USA v EU, stojí USA miliony dolarů, na jeho ochranu a reprezentaci, nestačili by vše v EU vyřídit diplomati z USA?
Stejné je to s obrovskými zbytečnými armádami a neskutečně velikým počtem státních zaměstnanců v EU, co jsou zde v EU a USA jenom na hovno! Sledujeme toky peněz a dojde nám to, že jsme jenom otroci nesplatitelných dluhů, a naši svatí otrokáři mají soukromá letadla a veliké ochranky! Miluji šachovou hru a zde se za chyby platí porážkou, proč ale nejsou za svoje chyby poražení ti, co na nás sobecky parazitují jako pyšná líná elita, co se má dobře u velikého státního koryta!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem