pondělí 21. prosince 2015

Proč lidi nejsou čistou robotickou rasou?

Kdyby lidi nesměli lhát a krást tak by zanikla kultura a civilizace! Bůh je to, co tě miluje tak, že ti to v existenční nouzi pomůže, a nic za to od tebe nechce. Tam kde ti v nouzi nikdo nepomůže tam je i silná víra v Boha a pohádkové zázraky, jak došlo k tomu že si už v nouzi nepomáháme, a jenom na sobě sobecky parazitujeme? Příčinou jsou konflikty a války, když lovci už nemohli lovit divokou zvěř, tak se z lovců stali vojáci, a lovnou zvěří se stali konkurenti a nepřátelé.
Podívejme se na mocnou a bohatou elitu jako na sobecké vojáky, co nám zde vládnou pomocí moderního skrytého násilí, a ten kdo se jim odvážně postaví, je za tu drzost tvrdě potrestán! Minulost naší kultury byla psána lidskou krví, neustále jsme se zabíjeli kvůli výhodám a jistotám, svatou pravdu měl ten, kdo v boji právě vyhrál!
Rodiče mého otce skončili v plynové Nacistické komoře protože byli židy, pokud by otec neutekl do Anglie s bratrem tak bych se nenarodil protože by otec s bratrem skončil v plynové Nacistické komoře. Měl jsem živý sen jak inteligentní roboti začali lidi zabíjet v plynových komorách pro milionech všude na světě, protože lidi nejsou čistou robotickou rasou. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem