neděle 27. prosince 2015

Proč Kryton miluje Arnolda Rimmera na lodi Červený trpaslík?

Umělci mají veliký evoluční dar, nastavit svým uměním lidem psychické zrcadlo, umění je opakem řemesla, to je každému jasné, řemeslník se drží zavedených rituálů, které jsou mu svaté, a umělec se zavedených rituálů nedrží, a snaží se pomoci experimentů vytvořit něco nového, co se bude konzumentům líbit, a tak umělec z umění získá popularitu, nebo peníze, někdy i obojí.
Když hovoří zbraně tak umění mlčí, pro umění zde musí být dlouhý mír, tak jako pro práci je potřebný klid. Už jako malé dítě jsem byl závislý na umění a jak jsem rostl tak se mnou i rostla závislost na umění, umění je jako stín před kterým nemohu utéci.
Umění to je Bůh a řemeslo to je Satan, neustálý konflikt mezi dobrem a zlem, je tedy konfliktem mezi uměním a řemeslem, člověk byl stvořen jako umělec, ale on podlehnul Satanu a stal se z něj řemeslník, a Bůh vyhnal člověka z uměleckého přírodního ráje do civilizace, která je založená na řemeslu, které dělá lidem ze života psychický očistec.
Křesťanská sekta upálila našeho Jana Husa a dneska požaduje, abychom jí vrátili veliké majetky, které zde získala díky upalování kacířů a čarodějnic, přitom Ježíš Kristus hlásal to, že církev musí být bezmocná a chudá proto svým učedníkům před ukřižování umyl nohy, aby skutkem dal jasně najevo, že duchovní pastýř není více, než ty o které se on s láskou zdarma stará.
Papeže má chránit Bůh, on nemusí mít drahou ochranku, pokud Bůh nechání papeže, znamená to, že on zastupuje zde Satana! Vše je zde pokrytecké divadlo a lidi nosí na tváři masky, a tak vlci se oblékají do beránčí kůže, aby mohli snadno zabíjet ovce. Svaté knihy jsou jenom ubohé řemeslo a tak pocházejí od Satana, pravé svaté písmo je v lidové moudrosti, z díla se pozná tvůrce a jaké je dílo těch, co nám zde vládnou?
Tím dílem je; prostituce, kariérismus, bída, nezaměstnanost, nemorálnost, zrada, lakomost, egoismus, bezdomovci, exekutoři, ekonomická emigrace, konflikty, války, fanatismus, rasismus, terorismus, centralismus, dezinformace, špína, degenerace, přelidnění, drogy, nevěra, deprese, kleptokracie, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem