neděle 13. prosince 2015

Proč budeme mít každý rok 365 prezidentů?

Průmysl a obchod, brzo globálně zaniknou. Vše se bude produkovat v kontejnerech, budou zde všude GVKB recyklační kontejnery do kterých se bude dávat odpad a z druhé strany kontejneru se z odpadu vyrobí věci ale i lidi pokud se člověk stane odpadem tak skončí v tomto kontejneru a zde se recykluje na atomy a z atomů se složí nový člověk nebo nějaká konzumní věc jako počítač nebo motorka.
Přijdete o nohu, tak se necháte recyklovat na atomy a místo vás zde bude už nový dokonalejší člověk. U všech státních zaměstnanců se zavede vrátnice ve které se člověk rozloží na atomy a zase se složí na člověka a tím se opraví chyby a nahrají aktualizace, takto bude každý státní zaměstnanec dokonalý a optimalizovaný každých 24 hodin. Obyčejní zaměstnanci se budou takto optimalizovat po 240 hodinách, zde není kvalita člověka už tak důležitá.
To znamená, že svým způsobem obyčejný člověk zde bude žít jenom 10 dní a potom zde bude místo něj už zcela nový člověk. Pokud by se člověk chtěl vyhnout po 10 dnech recyklování tak zemře, protože bude mít v sobě nastavenou smrt za 10 dní. Takto zde nebudou problémy s nedostatkem nebo nadbytkem lidí, všude bude lidí tolik, kolik jich tam bude ekonomicky potřeba. Logicky zanikne ženské pohlaví, a zaniknou i školy, protože vyrobený člověk, bude dospělý a bude mít vysoké vzdělání a praxi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem