pondělí 28. prosince 2015

Příčinou každé krize je parazitování

Průkaz na sobecké parazitování? Průkazy nám zjednodušují mnohé aktivity, většina průkazů je úzce specializovaná a mnohým omezená, mnoho lidí zde sobecky parazituje a mají na to průkaz na sobecké parazitování. O takové průkazy je zde logicky veliký zájem, získat takový průkaz, proto není snadné a levné, majitele tohoto průkazu na sobecké parazitování poznáte podle toho, že on má služebního řidiče, a sekretářku. Funkčnost podniku nebo organizace je závislá na tom, kdo zde dostane průkaz na sobecké parazitování, a kolik těch průkazů v podniku nebo organizaci bude vydáno?
Přirovnal bych tyto průkazy na sobecké parazitování k penězům, málo peněz v oběhu znamená deflaci a mnoho peněz v oběhu znamená inflaci, deflace a inflace je obrazně systémovým regulátorem, něco jako plynový pedál u osobního automobilu. Největším problémem je chybné přidělování průkazů na sobecké parazitování, jak vlastně dochází k tomu, že průkaz na sobecké parazitování, dostane někdo, kdo jej správně neměl vůbec dostat?
Příčinou krize je špína v ekonomickém systému, pokud by v systému byla čistota, tak by už nebylo možné to, že by průkaz na sobecké parazitování mohl dostat ten, kdo si jej nezaslouží za svoje dílo pro systém. Když je zde válka, tak je zde i špína a tím je zde i krize, hodnoty vznikají tam, kde není válka, pokud lidi bojují o průkazy na sobecké parazitování, tak už nepracují pro ekonomiku, to je logické. Mnohé války mohou být skryté, jde třeba o obléhání pevnosti, a čekání na to, až se ti co jsou v pevnosti, vzdají obléhatelům, takto kapitalismus porazil konkurenční socialismus.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem