sobota 5. prosince 2015

Pravda o růstu moci a bohatství

To co má výhody a jistoty získává zde moc a bohatství, každý růst ale jistě narazí na existenční strop a zde se zastaví a mnohdy i dochází potom k tomu, že přichází krize a veliké a mocné zde existenčně jistě zaniká! Vše co zde rychle získáváme o to i rychle přicházíme, moc a bohatství je obrazně jako mýdlová bublina, která je zde velmi krátkou dobu a potom praskne.
Ekonomika potřebuje, aby lidé utráceli peníze za konzumování zboží a služeb, pokud lidi žijí jenom ze sociálních ubohých dávek, tak se ekonomika jistě brzo zhroutí! Otroctví zaniklo, protože nikdo nekupoval zboží a služby, konzumní ekonomika znamená to, že všichni pracují a jsou za práci dobře zaplacení!
Dejte lidem v USA a EU dobře zaplacenou práci, a eliminujete zde nezaměstnanost, to je cesta k uzdravení ekonomiky v USA a EU! Často slyšíme, že je zde mnoho lidí, které se nevyplatí zaměstnávat za velikou mzdu, protože jsou fyzicky a psychicky nekvalitní.
Není ale přeci problém 80% lidí na světě ekologicky recyklovat protože jde o nekvalitní ubožáky, zavedou se globálně každoroční povinné digitální vědecké a technické testy na hodnotu člověka od 2 let do smrti člověka, a kdo v testech neuspěje, ten bude automaticky optimálně ekologicky recyklován.
Pokud se dohodneme konečně na tom, že na světě bude maximálně trvale jenom jedna miliarda lidí, tak zmizí mnoho globálních systémových problémů, se kterými si nevíme rady, lidské sobecké sračky je třeba začít splachovat ekologicky do sraček, to je cesta k tomu, aby zde byl systémový růst, díky kterému už nebude náš konzumní život stát za hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem