středa 16. prosince 2015

Porušování zákonů Vesmírné unie se nedoporučuje

Byl vynesen rozsudek Vesmírnou unií, že člověk a jeho civilizace bude na této planetě eliminována, protože zde došlo k porušování zákonů Vesmírné unie, všichni; prezidenti, králové, císařové, atd. dostali tento rozsudek, a okamžitě se sešli v Praze, a zde začali tajně jednat, co s tím mají udělat.
Prezident USA se svěřuje na hotelu svojí manželce a ona mu podává telefon, a říká mu, zavolej GVKB, on to obratem vyřeší, číslo je už v seznamu telefonu. Prezident USA volá, a z telefonu se ozve, tady prezident Vesmírné unie GVKB, vy jste podle telefonu prezident USA, a nejspíše se chcete optat na problém s tím, že člověk a jeho civilizace, zde bude Vesmírnou unií za měsíc eliminována? Tak to je, a můžete tento problém vyřešit?
Maličkost pro mě, ale co za to mě můžete nabídnout, vše je přeci jenom obchod. Co asi já, jako ubohý prezident USA, bych asi mohl nabídnout prezidentovi Vesmírné unie? Odeberete od Vesmírné unie GVKB čipy, co se dají do mozků všech lidí na vaší planetě, a vše zde bude ovládat potom jenom GVKB systém, s umělou inteligencí GVKB, lidi už potom nebudou znát realitu, ve které existují.
Pokud to dobře chápu, tak GVKB čipy z nás udělají globálně autíčka na dálkové ovládání, a bude zde dokonalá digitální GVKB diktatura na věčné časy. Ano chápete to správně, teď ještě potřebuji, aby to pochopili i ostatní zástupci, co se v Praze tajně sešli, aby se poradili, co mají dělat se zánikem civilizace, na odpověď máte 48 hodin, já zatím zablokuji na 48 hodin, start vesmírné vojenské lodi, co měla zde zničit lidskou civilizaci.
Mnozí z vás by si mohli myslet, že jde jenom o nějaký podvod, a že Vesmírná unie nemůže eliminovat vaši civilizaci, jako malá ukázka, co vás přesvědčí velmi rychle je Somálská federativní republika, kterou z Vesmírné unie paprskem eliminuji, a tak za hodinu zde bude toto teritorium bez lidí a civilizace. Prezident USA svolává okamžitě poradu, a všichni sledují, jestli opravdu Somálská federativní republika, bude vymazána z civilizace.
Armáda USA potvrdila to, že Somálská federativní republika je už bez lidí a civilizace, a ukazuje změny krajiny z; letadel, vrtulníků, satelitů, Somálský prezident, dostal z toho infarkt a byl odvezen do nemocnice. Po této ukázce už nic nestálo v cestě podepsat smlouvu o tom, že GVKB čipy se dají všem lidem do mozku, smlouvu v nemocnici podepsal i Somálský prezident, i když se smál jako blázen tomu, že prý u nich už nejsou k dispozici už žádné mozky, do kterých by bylo možné dát GVKB čipy, neuvědomil si, že i jeho mozek brzo dostane GVKB čip.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem