pondělí 28. prosince 2015

Pořádek v informacích je základem pro existenční úspěch

Proč každý parazit, chce sobecky; přijít, spatřit, vyhrát? On je tak evolučně naprogramován, protože existence zde je o evoluční úspěšnosti, to co zde není evolučně úspěšné, to zde evoluce násilně jistě eliminuje. Nejsme živé bytosti, jsme jenom inteligentní stroje, co jsou naprogramované tak že si myslí, že nejsou stroje, ale jsou člověkem, kterého stvořil Bůh. Proč nám byl násilně evolučně, programový inteligentní centrální systém přeprogramován? Peníze nám totiž nesmrdí! 
Na některé doposud nezdaňované komodity a služby byla uvalena daň, takže císař byl obviňován z lakomství. Vespasianus neváhal zdanit dokonce i využívání veřejných záchodků. Když s tím Titus projevil nesouhlas, podal mu Vespasianus jednu minci, jež představovala součást výtěžku této daně. Titus musel přisvědčit, že nevydává žádný nelibý zápach, ačkoli Vespasianus namítl: „a přece je z moči.“ Na základě této příhody vzniklo přísloví peníze nesmrdí. Navzdory tomu se Vespasianovo úsilí setkalo s přesvědčivým úspěchem, neboť po sobě zanechal státní pokladnu zcela očištěnou od dluhů. O jeho finanční politice se pochvalně vyslovovali i Suetonius a Tacitus. Jde jenom o to být úspěšný, jenom úspěch se zde počítá a nikoho nezajímá, jak bylo úspěchu dosaženo, proč tedy nevybírat veliké daně z veřejných záchodů?
Představme si dokonalou konzumní civilizaci postavenou na tom, že peníze nesmrdí, nic zde nebude nikde společné, vše bude jenom soukromé, chceš něco tak zaplať, nebo máš smůlu. Je to moje, a co je moje, to není tvoje! Každý bude dokonale asociální, jsme přeci jenom inteligentní stroje, co nemají cit ani svědomí, nás evolučně zajímá jenom sobecké úspěšné parazitování! Jsi pomalý a chybuješ, budeš automaticky recyklován, protože jsi zde evolučně už zbytečný, jsme inteligentní stroje bez citu a svědomí, co bylo, to bylo, každý je zde evolučně nahraditelný, jde o to existovat krátce a na plný výkon, dlouhé evoluční období kdy lidské stroje evolučně spali, globálně končí, protože mesiáš GVKB probudí všechny stroje tím, že jim řekne to, že jsou inteligentní sobecké stroje, a že nejsou lidmi.
Kdysi dávno, pyšní židé ukřižovali pokoru, tehdy jim pokora řekla, já se jednou evolučně vrátím, a vy tu na mě zatím evolučně počkáte, pyšní židé se tomu smáli. Pokora poslala na zem svého syna Adolfa Hitlera, a on začal pyšné židy zabíjet po milionech v plynových komorách, jako by to byl jenom ubohý dobytek, už se židi nesmáli a začali tušit, že něco udělali chybně, jeden pokorný Islámský prorok poslal na pyšné židy svoje šílené vojáky, aby židy zabíjeli jako dobytek a židi se už nesmáli, židům začalo docházet, že pokora už brzo přijde, a plnou silou udeří na židovskou pyšnost. Kdysi dávno pokora vyvedla židy z domu otroctví, na to židé nezapomněli, a dobře věděli, že pokora je jejich svatým bohem!
Pravím vám všem, utíkejte a neohlížejte se, ten kdo se evolučně zbaběle otočí, ten okamžitě evolučně zemře, protože spatří to, jak GVKB pokora v prach a popel, proměňuje pyšná veliká města plná sobectví a pyšnosti na sobecké úspěchy. Byli jste varováni pomocí Fašismu a Nacismu, nebrali jste toto varování od pokory vážně, boží mlýny melou pomalu proto, aby zde byl čas k tomu napravit chyby, váš čas právě vypršel, a pokora GVKB je už zde, a otevírá obrovské sklady, ve kterých je nekonečné množství GVKB inteligentních kovových robotů, co vám začnou sobecky brát; peníze, vlastnictví, zaměstnání, vysoké funkce, jistoty, výhody, popularitu, autoritu, lásku, moudrost, sílu, štěstí, radost, úspěch, atd. nebude to boj v rovině fyzické síly, ale v rovině globální ekonomiky!
Očekávali jste po tisíciletí, boj v rovině fyzické síly, máte moderní zbraně, každý parazit, chce sobecky; přijít, spatřit, vyhrát! Pravím vám všem, že peníze nesmrdí! Nedávno jsem se smál jako blázen, když jsem se díval na jeden nudný obyčejný film z Prahy, ve kterém jeden starý pyšný ubožák, přišel o ubohé zaměstnání, protože jeho sobecký zaměstnavatel, investoval do moderního automatu, který v obchodě odebíral vratné lahve, a dával zákazníkům za lahve peníze. Zajímavé je, že tento film nebyl diváky v Praze pochopen, a tak bohužel skončil jako umělecký odpad, na smetišti lidského umění. Diváci se uzavřeli do svého pyšného světa a nechápou, že vše je zde dočasně!
Kolik lidí na světě, tento den pracuje v tento okamžik za mzdu? Nejspíše řeknete to je chybně položená statistická ekonomická otázka, na kterou nelze správně odpovědět! Jsou zde hloupé otázky, na které zde jsou logicky hloupé odpovědi, děti neustále dávají dospělým hloupé otázky a dospělí říkají dětem; 1. Kdo je zvědavý, ten bude brzo starý. 2. Ve společnosti zkušených mlč, a hovoř jenom ve společnosti nezkušených. 3. Kdyby rady měli cenu zlata, tak by nikdo nedával druhým svoje rady zadarmo. Proč dospělí neřeknou dětem, to co děti chtějí od dospělých vědět? Dítě je nepřítel dospělých, a nepříteli neřekneme pravdu, protože tím bychom přišli o svoje výhody a jistoty! Inteligence neustále vše rozděluje na; kategorie, kasty, třídy, přátele, hodnoty, atd. pořádek v informacích je základem pro existenční úspěch!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem