pondělí 7. prosince 2015

Pokora je opakem pyšnosti

Tam kde existuje inteligence tam je i pokora a pyšnost, program který nemá inteligenci, nezná pokoru ani pyšnost, on jenom umí konat to co má napsané v programu. Podívejme se na pokoru a pyšnost z hlediska umělé inteligence, jak naprogramovat umělou inteligenci k tomu aby byla pyšná?
Pokud je umělá inteligence programově pevně uzavřená tak je i pyšná, naopak otevřená umělá inteligence je pokorná. Podívejme se na diktátory a diktatury a spatříme zde pevně uzavřené programové systémy a tím i velikou pyšnost, která se projevuje uctíváním kultů a fetišů!
Stvořitelem všeho zde je dualita, dualita se snaží o to, aby zde byla rovnováha mezi pokorou a pyšností, jakékoli narušení rovnováhy má za následek depresi, a tím i toužení po tom aby deprese skončila. Základem pro udržení kontroly nad rovnováhou je napětí, které vytváří aktivitu fyzickou a psychickou, pokles napětí má za následek i pokles kontroly nad rovnováhou, zlo čeká na příležitost, aby jí využilo a získalo zde výhody a jistoty.
Podívejme se na zánik socialismu, příčinou zde bylo malé napětí a toho využil kapitalismus a porazil tak socialismus aby zde mohl kralovat a učinit z pracujících konzumní galejníky. Jak dochází k tomu, že napětí poklesne, a tak se naruší rovnováha mezi pyšností a pokorou. Příčinou jsou dezinformace, pokud množství svatých dezinformací narazí na systémový strop, tak začne okamžitě klesat napětí a přichází restart konzumního systému!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují