úterý 22. prosince 2015

Otroctví eliminuje globální krizi

Podívejme se do minulosti, po miliony let zde bylo všude jenom otroctví, a potom zde bylo mnoho sociálních experimntů, které se snažili naivně otroctví nahradit něčím jiným, a všechny tyto sociální experimenty selhali, a ukázali se jako naivní pokusy, které díky složitosti nefungují v realitě. Podívejme se na to co zde úspěšně ekonomicky roste, a zjistíme že příčinou růstu je otroctví, otroctví je velmi jednoduchý systém, a proto ekonomicky i funguje, to co je složité to nefunguje!
Otrok pomalu nebo chybně pracuje, a tak jej otrokář zabije, je to pro otroka jednoduchá a jasná stimulace, které otrok rozumí velmi dobře. Není zde žádný dialog, anebo smlouva mezi otrokem a otrokářem, je zde jenom bič a cukr, otrok je jenom tažný vůl, který musí ekonomiku táhnout, jinak bude otrokářem zabit.
Otrokář se nebude starat o nemocné a staré otroky, on je zabije a nezdržuje se ani pohřbíváním otroků, ale mrtvá těla se jenom hodí nahá do jámy, a zasypou hlínou kamením. Otroci nemohou stávkovat, za lepší životní podmínky, protože to by znamenalo to, že budou dozorci pozabíjení, a na jejich místa nastoupí jiní otroci!
Ten kdo se narodí jako otrok, musí i zemřít jako otrok, tak to zde po tisíciletí fungovalo, otrok se nemohl nikdy stát otrokářem, společnost byla kastovně a třídně vždy pevně uzavřená, jakmile se společnost kastovně a třídně otevřela, tak došlo k tomu, že přicházeli na společnost ekonomické krize, dobrota znamenala vždy jenom žebrotu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem