úterý 8. prosince 2015

Optimální systémová globalizace

Vše je o výchově dětí v dětech je budoucnost konzumní civilizace, právě díky péči o děti se zvíře proměnilo v člověka, tam kde se lidi nestarají správně o děti, tam lidi žijí jako zvířata. Vše co je zde složité to budou dělat roboti a umělá inteligence, lidi budou globálně dělat jenom to co je jednoduché ve svojí trvalé specializaci.
Roboti vychovají děti ke svojí specializaci a roboti budou mít nad člověkem dozor od narození do smrti, člověk už nebude dělat z druhého člověka svého sluhu nebo otroka, všichni lidi budou od narození do smrti nazí a hladoví, období ve kterém se lidi rozdělovali na; kasty, třídy, ligy, kategorie, atd. trvale skončí na věčné časy, lidi budou něco, jako jsou koně v hospodářství, budeme jenom inteligentní zvířata, co budou sloužit GVKB robotům za jídlo a střechu nad hlavou.
Každá ideologie je založená na pokoře člověka před mocnou autoritou, a konečně zde bude robot tou pravou mocnou autoritou, o které nebude už člověk pochybovat a nebude člověk po robotech házet vajíčka ani jim ukazovat červené karty. Co bylo, to už nezměníme, jde o to, co zítra zde bude. Rozborem každého konfliktu, a každé krize, musí každý dospět k tomu, že příčinou byla vždy zbytečná složitost, způsobená ubohou autoritou, proč v umění je tolik mocných a inteligentních autorit?
V konzumní realitě jsou totiž jenom bezmocné hloupé autority, a tak lidi unikají do umění, ve kterém nalézají opak reality! Z díla je spatřen tvůrce, a jaké je dílo současných lidských autorit; bezdomovci, exekutoři, kariéristi, podvodníci, zrádci, vyděrači, kleptokracie, mafie, nezaměstnanost, bída, drogy, sebevraždy, fanatismus, rasismus, diktatury, revoluce, války, hladomory, epidemie, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem