čtvrtek 17. prosince 2015

Odejdi dneska ze světa živých jako hrdina

Podívej se na tento svět, ve kterém existuješ, jsi zde jenom zbytečnou nulou, a když odsud dneska odejdeš jako hrdina, uděláš veliký dobrý skutek, pro tento lidmi zničený ekosystém. Nespoléhej se na to, že politici a ekonomové, vyřeší problémy lidské civilizace, copak může nějaká lidská zbytečná nula, zde něco vyřešit, když je zde jenom zbytečnou statistickou nulou!
Jediné fungující řešení, je odejít správně z tohoto světa co nejrychleji, nejosvědčenější řešení je oběšení, pokud doma nemáš vhodný provaz, můžeš použít kravatu, nebo pásek z kalhot, vylezeš na židli a potom skočíš ze židle dolů, je to jednoduché a spolehlivé řešení, všech tvých ubohých lidských problémů. Nenadávej na to, že konzumní centralizovaný systém je chybný, to ví dneska už každý, že to tady stojí ekonomicky globálně za hovno, protože všude je ubožáků jako sraček, a tak na sebe ubožáci z vysoka serou.
Podívej lidí na světě rychle přibývá, a planeta je pořád stejně veliká, zase zde budou veliké války, aby se násilně počet lidí rychle zmenšil, pomocí moderních zbraní, které umí lidi zabíjet bezcitně a levně, nečekej na to, až z letadel začnou na města dopadat bomby, umírat pomalu v sutinách svého domu, to není nic příjemného, mnohem lepším řešením, je dneska spáchat sebevraždu jako hrdina, a ukázat ostatním zbabělcům, správnou existenční cestu, kterou mohou následovat, aby zde na světě, bylo zase jenom velmi málo normálních lidí, tak jako tomu bylo kdysi v dávné lidské minulosti, kdy se ještě všude nelhalo a nekradlo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem