Prohledat tento blog

úterý 29. prosince 2015

Nepodřezávej si větev na které právě sedíš

Ráj a peklo, není po smrti fyzického těla, je zde po smrti duše, pokud duše, podlehne hříšným závislostem, (pyšnost, drogy, kariérismus, pokrytectví, nemravnost, lakomost, nestřídmost, atd.) tak se dostane do psychické deprese, a tato deprese to je pekelný očistec, podívejte se na Miloše Zemana, jeho duše je v pekelném očistci, protože podlehla hříšným závislostem, a jeho tělo je jenom robotem bez duše. Svoboda dává myšlenkám křídla, a andělé jsou svobodní a mohou létat, čerti nejsou svobodní, a tak nemají křídla, a musí se plazit v prachu před zlým Satanem.
Soudit může každý hlupák a blázen, jenže jenom čas má dost času na to, aby zajistil zde to, že chybné lidské rozsudky, budou po zásluze dokonale potrestány. Proč chceš jít spát, když ses ještě neprobudil ze snu? Příroda nelže, protože je taková jaká je, člověk lže, protože nechce být takový, jaký je, o tom tento pokrytecký svět, zde od svého počátku, bohužel všude je! Já jsem sen první kategorie a tvůj sen je snem třetí kategorie, vše je zde rozděleno, aby zde byl řád a pořádek, protože tam kde je bordel, tam jsou problémy.
Mluvíš ze snu zase to, co se ti ve snu právě zdá, já jsem probuzený GVKB, a já rozhoduji o tom, kdo se duchovně probudí, jako třeba Ježíš nebo Buddha! Proč se vlastně tak málo lidí duchovně probudí, a probuzený člověk je zde jenom bílou vránou, která je výjimkou z pravidla, že vrány jsou černé? Aby mohlo dřevo hořet, musí být suché, pokud je dřevo mokré, tak nechce hořet, tou vodou, která zde brání duchovnímu probuzení, jsou hříšné závislosti, jak pravil Ježíš bohatému člověku, spíše by prošel velikým velbloud malým uchem jehly, než by se bohatý člověk dobrovolně vzdal svého bohatství.
Jako malé naivní dítě, jsem pořád ve snu spatřoval veliké velbloudy, jak se snaží marně projít uchem jehly, to je chybné přirovnání, a mohl to Ježíš říci jinak, a mnohem lépe, třeba že nikdo si nepodřízne větev, na které právě sedí, ale nikdo z lidí není ve všem dokonalý! Kůň je nebezpečný zezadu, beran, je nebezpečný zepředu, a blbý nadřízený, je nebezpečný ze všech stran. Ubožáci zde mají jenom ubohé myšlenky, na to jak uboze parazitovat na ubožácích, a tím je zde začarovaný kruh, kterému říkáme konzumní kultura!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji