středa 23. prosince 2015

Nemoc a výhody zde nikdo nemůže utajit

Existenční situace, zde se vším sobecky násilně manipuluje, jsi ubohým otrokem existenční situace, ve které uboze existuješ, demokracie to je mediální dezinformace, která se snaží z tebe učinit hlupáka. Nevládne zde pracující lid, ale všemu zde vládne jenom existenční situace.
Abys mohl žít, musíš existenční hodnoty i mít, pokud nemáš existenční hodnoty, tak jsi v existenční depresi, a hrozí ti jistá smrt. Jsi klamán více než si uvědomuješ, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, které se snaží z pracujících lidí učinit hlupáky, co věří naivně tomu, co populární mocní herci konzumním divákům říkají, protože to mají ve svojí divadelní roli elitou napsané.
Nemoc a výhody zde nikdo nemůže trvale utajit, nevěř nikdy tomu co mediálně slyšíš, ale věř tomu co okolo sebe vidíš, a dívej se z blízka na výhody a nemoci u lidí, mnoho elitních lidí zde mediálně káže pokoru, a sami jsou pyšní, populární herci jsou pokrytečtí, a jde jim jenom o kariéru, aby zde měli výhody a jistoty.
Z dálky může parazit vypadat jako hostitel, ten druhý je parazit, o tom je konzumní realita, ve které si nikdo nechce sebekriticky přiznat, že je sobecký parazit, který si zde mediálně pokrytecky hraje na ubohého hostitele. Peníze jsou dneska moderní tvrdou návykovou drogou, na které je moderní konzumní člověk existenčně závislý, dluhy proměňují jedince a národy v otroky peněz, místo otrockých okovů na noze, zde jsou dluhové okovy, které z lidí dělají psychické ubožáky, co pracují za sociální ubohé mzdy, a bojí se nezaměstnanosti.
Manipulace pomocí odměn a trestu, je díky dluhům snadná a jednoduchá, místo bití od dozorců, je člověk za chyby, nebo pomalou práci, vyhozen ze zaměstnání, a stává se z něj díky veliké nezaměstnanosti bezdomovec, to že je někdo mladý a velmi vzdělaný, neznamená dneska to, že on zde i sežene dobré a jisté zaměstnání.
Lidí je všude jako much, a zaměstnavatelé jsou dneska jako pavouci, co loví lidi do dluhových sítí, protože sobecky nutí svoje zaměstnance pracovat za minimální sociální mzdu, v ubohých pracovních podmínkách, kde je všude sledují skryté kamery a skryté mikrofony, anebo jsou v mobilu nebo počítači sledovací skryté programy, které odhalí rychle to, že zaměstnanec v něčem chybuje, nebo pomalu pracuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem