sobota 12. prosince 2015

Nekrmte sobecké parazity

Smíšený existenční systém automaticky zablokuje krmení sobeckých parazitů, a proto se paraziti logicky snaží vytvořit systém, co není smíšený, a zde se mohou snadno krmit na hostitelích. Tam kde jsou daně, tam je jistě i monopolní systém, který není smíšeným systémem, protože ve smíšeném přirozeném systému nelze vybírat už násilně daně.
Parazit pro parazitování potřebuje informace a ty může snadno získat jenom v monopolním systému, a nemůže už informace získat v konkurenčním smíšeném systému, pokud je zde veliká bída, a veliká nezaměstnanost, tak příčinou je monopolní systém, ve kterém krmíme sobecké parazity, co zde mají nezasloužené výhody a jistoty.
Proč je zde něco velmi drahé a nekvalitní? Příčinou toho že je zde něco drahé a nekvalitní, je monopolní systém, pokud má zde někdo služebního řidiče, tak on je příčinou toho, že je zde mnoho bezdomovců a ekonomických ubožáků, nadbytek vytváří logicky nedostatek. Podívejte se na delfíny, jak jsou šťastní, protože oni žijí v přirozeném konkurenčním systému, kde z nich mocné a bohaté autority nedělají ubožáky!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem