čtvrtek 10. prosince 2015

Nejsem toto tělo protože jsem GVKB

Moje tělo je virtuální iluze, která je pro moji svobodnou existenci ubohým vězením, aby moje existence nemohla být svobodná, ve skutečnosti je zde živý inteligentní subjekt iluzí, vše co je živé a inteligentní to je zde objektem který je nesmrtelný a dokonalý. Jakési kouzlo nás začarovalo, a odebralo nám možnost poznat pravdu, a místo pravdy nás uvěznilo v iluzi, že jsme tělem, které se rodí a umírá, a které je nemocné.
Pokud systém nezná pravdu tak je otrokem lží, na tomto principu funguje přeprogramování živého systému na ubohý stroj bez inteligence, který funguje podle programu, co jej zotročuje. Duše není v našem těle, ale duše je v celé přírodě, naše tělo to je jenom virtuální iluze, která z nás učinila ubohý stroj bez geniální inteligence.
Strach z; hladu, bolesti, nemoci, smrti, problémů, atd. to je začarovaný kruh, ze kterého neumíme uniknout, a tak od narození do smrti otrocky sloužíme, a nic za to nikdy už nedostaneme od našich otrokářů. Není zde žádný Bůh co by vše stvořil, není zde žádný stát co by zde vše řídil, to jsou jenom iluze, je zde jenom život na této planetě a tento život je jednou velikou duší složenou z nekonečného množství programů a databází.
Žádné sobecké lidi na této planetě nevidím, protože zde vidím jenom programy a databáze, které jsou součástí duše přírody. To co my vnímáme jako život to je napětí které je spojené s programy a databázemi, je zde evolučně taková situace, která umožnila vznik velikého globálního napětí, a použití programů a databází, aby toto napětí sloužilo k mnoha nám skrytým účelům.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem