středa 30. prosince 2015

Na věčné časy zde budou jenom změny v politice

Proč je to pro kandidáta na prezidenta depresivní, když je spláchnutý konkurenty do sraček? Politika je jenom moderní náboženská sekta, která místo slibování ráje po smrti, slibuje ráj po politických volbách, problém současné politiky je, že se volby konají až za mnoho let, je třeba zkrátit čas politických voleb na jeden měsíc, aby toho nemohli politici tolik v politice zkazit, a nemohli si toho tolik nakrást u státního koryta!
Jestliže je zde běžný hodinový manžel, co za hodinu vše levně opraví, tak proč by zde nemohl být prezident republiky, je zde jenom na jeden měsíc, vše se dneska optimalizuje a tím i zrychluje, podívejme se na aktualizace u počítače, pořád to chce jenom restartovat, a i politika se musí každý měsíc optimálně restartovat.
Obrazně bych to přirovnal k jízdě tramvají, na konečné po měsíci všichni paraziti z politiky vystoupí a na začátku trasy začnou zase všichni paraziti do politiky nastupovat, vše je zde přeci jenom dočasně, na věčné časy zde byli a budou jenom systémové změny, které nahrazují staré politické parazity za mladé politické parazity!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem