sobota 12. prosince 2015

Mocní paraziti z tebe udělali svého bezmocného hostitele

Tam kde je život, tam jsou i paraziti a hostitelé, konflikt je zde vždy o hodnoty, o hovno zde nikdy konflikt nebude! Mocný parazit má svého řidiče to je jednoduché rozdělaní na parazity a hostitele, pro hostitele je zde jenom hromadná přeplněná doprava, ve které mnohdy musí cestující stát, protože je zde nedostatek míst k sezení, a v zaměstnání zase musí stát, protože se sezení na židli považuje za vyhýbání se práci!
Pokud budeme hledat příčinu toho, že zde 1% parazitů sobecky parazituje na 99% obyvatelstva, tak zjistíme, že příčinou je naše inteligence, všimněme si toho, že jsou paraziti vysoce inteligentní a hostitelé jsou velmi hloupí a tak jim nevadí, že zde musí žít jako ekonomičtí ubožáci a nemají žádnou šanci to změnit pomocí toho, že půdou k volbám si zvolit nové politické parazity.
Koryto promění každého ve svini, to je vědecky už potvrzené, že čím větší je zde státní koryto, tím větší je u něj i politická svině, která parazituje na pracujícím lidu. Z pracujícího lidu se stávají ubozí ekonomičtí galejníci, a pokud je galejník pomalý nebo chybuje, tak je dozorci na galéře hozen do moře, a exekutorští žraloci jej zde rychle eliminují.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem