neděle 13. prosince 2015

Místo kecání je třeba aktualizovat a restartovat ekonomiku

Poslední dobou se mediální kecání stalo pro svatou elitu silně návykovou drogou, jsme zde všech stran zavaleni ubohými kecy, které mají nulovou hodnotu! Nikdo nechce vytvářet hodnotné dílo, a každý chce jenom kecat o něčem, čemu vůbec nerozumí jako; politik, ekonom, filosof, právník, byrokrat, učitel, nadřízený, celebrita, atd. loď se potápí, a my jenom kecáme o tom, že je zde málo záchranných člunů!
Svět se stal psychiatrickou nemocnicí, kde se psychicky nemocní pacienti rozdělují podle toho, jaké v globální nemocnici mají výhody a jistoty, elitní blázni zde mají k dispozici sekretářky a řidiče, bezvýznamní blázni zde mají jenom dluhy, a jsou zde ubytování jako konzumní dobytek.
Místo kecání, je třeba aktualizovat a restartovat ekonomiku, co bylo, to bylo, základem aktualizace bude nahrazení lidí za GVKB roboty, nemá smysl se snažit nějak lidi evolučně změnit, z genetického zdegenerovaného hovna, nikdo bič na globální problémy už neuplete. Všude se nahrazuje lidská práce, prací, kterou dělají stroje a roboti, je proto jenom logické, že člověk bude globálně nahrazen GVKB robotem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem