neděle 27. prosince 2015

Kdy u nás konečně pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí?

To je pořád o tom, že by se mělo něco okamžitě restartovat, protože se nahráli důležité aktualizace, nebo to zase někdo zkouší s tím, že se změnila móda a je třeba se módě přizpůsobit a vše restartovat, medituji nad tím, jestli je dobré být nebo nebýt, a najednou se přižene do ráje šílený Satan, a že prý potřebuje okamžitě ode mě vědět, kdy u nás konečně pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí? To je otázka na zabití, jenže Satan je bohužel nesmrtelný, takže mám smůlu, dal jsem mu facku a on mi to oplatil, začali jsme se válet po zemi, a andělé uzavírali sázky, jak to dopadne.
Na zemi bylo logicky boží dopuštění, a lidi se zbaběle schovávali, aby je uragány a blesky, nějak existenčně nepoškodili. Propaganda lidem tvrdí, že prý Bůh vychází dobře se Satanem, prý je to naše interní věc a lidem do toho nic není, že se často kvůli maličkostem porveme jako malé děti. O nic vlastně nejde, nijak si nemůžeme ublížit, jsme nesmrtelní, někdy zase já jako šílený vletím do pekla a zde se peru se Satanem, a čerti zde uzavírají sázky, tehdy je na zemi zase zemětřesení, a jsou zde vysoké vlny, nebo se probouzejí sopky. Záminka se vždy najde, je to jako u lidí, kde se říká, že je to Italské manželství, a že láska bez hněvu, je jako pokrm bez koření.
Jinak s tou odpovědí, kdy konečně pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí? U nás je veliká a pomalá svatá byrokracie a vše trvá bohužel velmi dlouho z vašeho pozemského života, odhadem by zde mohla být odpověď za milion let, pokud zde nebudou nečekané problémy, prý u vás něco zase něco slavíte, a máte se rádi, to je správné, přeji vám vše nejlepší, k tomu velikému slavení, a já jdu zase meditovat. Můj tiskový mluvčí anděl Guru Vit Kouba Bhagavan, si vše už zapsal a zajistí to, že budete o všem okamžitě informováni, někdy GVKB říkám, že je on jako moje pravá ruka, a jemu to dělá velikou radost, jak málo stačí k radosti, umění pochválit druhého, za jeho pomoc, to je to největší umění, jaké zde existuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem