čtvrtek 3. prosince 2015

Kdy nahradí spravedlnost nespravedlnost?

Když dojde na vysvětlování některých slov, tak najednou mocné autority selhávají a neumí určitá běžná slova správně jednoduše vysvětlit obyčejným lidem! Spravedlnost je spojená se situací, ve které se nachází živý subjekt, nebo živý objekt, se změnou situace se mění i většinou automaticky spravedlnost, jinak funguje spravedlnost ve válce, a jinak funguje v době, kdy zde není válka.
Spravedlnost je tedy systémový program, který má úkol odměňovat a trestat, podle toho jak je ten program systémem naprogramován. Každý program je vytvořen pro nějakou situaci, kterou znají ti, co program vytvořili, pokud se situace ale změní tak je třeba i změnit program, a to je jádro většiny problémů se spravedlností, protože je většinou obtížné program zajišťující spravedlnost změnit podle nové situace.
Proto vznikla inteligence, která má za úkol zajistit to, že se programy v nás a okolo nás, budou automaticky rychle měnit podle situace. Podívejme se třeba na konflikty způsobené chybami v systému, zde došlo k tomu, že se systémové programy nemění podle situace, protože zde schází inteligence. Mnoho konfliktů má za následek zabíjení lidí a ničení ekonomických hodnot, přitom většině konfliktů, se mohlo zamezit pomocí využití inteligence v řídicím systému, který určuje co je správné a co je chybné.
Žijeme v centralizovaných systémech, a v centrech které zde vše řídí, schází inteligence, to že někdo má vysokou školu, neznamená to, že on bude inteligentně z centra řídit systém optimálně jako; král, šlechtic, prezident, ministr, ředitel, podnikatel, obchodník, celebrita, atd. většinou se zde setkáváme s tím, že lidi v centu jsou sobecké svině, co bojují o koryta se sobeckými sviněmi.
Je třeba celý systém optimálně globálně restartovat a začít eliminovat koryta tím že vše bude řídit GVKB umělá inteligence ve spolupráci s GVKB roboty. Lidem bude do měst a vesnic vstup zakázán pod trestem smrti protože zde budou existovat jenom GVKB roboti, lidi budou existovat mimo města a vesnice v plastových kontejnerech a budou pokorně sloužit nazí a hladoví GVKB spravedlivé civilizaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem