čtvrtek 3. prosince 2015

Každý existenční růst jednou narazí na strop

Idiotismus je zde díky dezinformacím! V okamžiku kdy jsme se vzdálili od přirozené reality, ve které veliká ryba zabije malou rybu, tak se z nás stali idioti, díky dezinformacím. Není zde na světě; demokracie, otroctví, feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, buddhismus, nacismus, egoismus, atd. na světě je jenom idiotismus díky dezinformacím, kterým věříme jako idioti.
Když staré svaté dezinformace vyjdou z módy, tak je nahradí nové módní dezinformace u; politiky, ekonomiky, reklamy, morálky, školství, umění, atd. ten kdo se pokusí o to nastavit mocným a bohatým idiotům zrcadlo, aby v něm spatřili to, že dezinformace dělají z lidí idioty, je považován idioty za idiota, a je většinou izolován násilně od ostatních idiotů, aby on z nich nedělal idioty.
Základem reality je to, že veliké eliminuje to co je malé, snaha existenčně vyrůst je snahou o to, moci zabíjet to co nevyrostlo, a tak veliké organizace, zabíjejí malé organizace! Jenže vše je zde dočasně, a tak zde existenčně zanikají i veliké kulturní civilizace, co zde chtěli být sobecky na věčné časy! Každý existenční růst jednou narazí na strop, a tím se růst trvale zastaví, fanatičtí idioti nevidí tento existenční strop, a snaží se existenčně růst, i když narazili na existenční strop, následkem je logicky idiotská diktatura, která promění idiotům život v konzumní očistec.
Idiotů je na světě jako sraček, je třeba začít tyto idiotské sračky splachovat do sraček, zavede se globálně; skenování, digitalizování, optimalizování, recyklování, atd. místo idiotského genetického člověka, zde budou jenom kovoví GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB. Nemá už smysl se snažit nějak násilně změnit lidské idioty k lepšímu evolučnímu systému, jak se lidově říká, z hovna bič neupleteš, a konzumní idioti zde jsou evolučně už na hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem