úterý 22. prosince 2015

Jsi pyšný robot co si hraje na pokorného boha

Pokud rozebereme živý systém velmi důkladně, tak zjistíme že jsme jenom roboti, co si díky inteligenci hrají na boha. Vše v nás probíhá roboticky z 99,99%, logicky jsme tedy jenom roboti, a nejsme zde bohové co zde mohou dělat zázraky. Proč z nás dělá inteligence hlupáky, co si myslí to, že nejsme roboti, a že jsme zde božské svaté bytosti, co zde mohou dělat zázraky.
Jde o princip návykové tvrdé drogy, aby mohla inteligence snadno ovládat robotické tělo a robotický mozek tak stvořila svaté iluze, které jsou pro lidské roboty drogou, na které jsou roboti psychicky závislí. Nejsou jenom chemické drogy jako je slivovice a cigareta, jsou zde i psychické drogy jako je pro nás; popularita, moc, bohatství, úspěch, štěstí, radost, spokojenost, atd.
Nejhorší je srážka s blbcem, blbec je psychicky nemocný člověk, který si hraje na svatého boha a v druhých spatřuje hříšné voly. Tragédie je pokud se z blbce stane prezident nebo ředitel, protože jistým následkem je stvoření pekelného psychického očistce, pro mnoho lidí. Ekonomická veliká emigrace lidí z Afriky do Evropy, je snaha o to zbaběle uniknout z psychického očistce co psychického ráje, a potom ti co sem zbaběle utekli se budou snažit náš psychický ráj proměnit násilně v psychický očistec.
Je to obrazně jako by se virová psychická nákaza chtěla rychle šířit, aby ona mohla lidem ze života učinit psychický očistec, co je to vlastně to Africké svaté myšlení, které vytváří psychický očistec? Lidi v Africe myslí na to, jak být sobecky rychle existenčně úspěšní, a když se existenční úspěšnost nedostavuje, tak z toho mají v hlavě psychické peklo, a stávají se z nich svatí zlí blbci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují