středa 16. prosince 2015

Jsi jako skleníková květina v květináči

Globální deprese u; rodiny, podnikání, obchodu, organizace, politiky, církve, ekonomiky, školství, dopravy, zdravotnictví, spravedlnosti, umění, sportu, vědy, techniky, atd. to vše je následek toho, že jsou lidi díky kulturní civilizaci, jako skleníkové květiny v květináčích. Existuješ daleko od přirozené reality, chráněn skleníkem a květináčem, lidi se rozlišují na; ligy, kategorie, kasty, rasy, třídy, hodnoty, tituly, atd. podle toho, v jakém skleníku jsou jejich květináče.
Ekonomická emigrace lidí z Afriky, to je jenom snaha o to, že se květiny snaží dostat do lepších Německých skleníků, kde budou mít lepší květináče, u nás nechtějí tyto rozmazlené květiny zůstat, protože my jim nemůžeme nabídnout lepší skleník, s lepšími květináči.
Pokud květinu přesadíme do přirozeného prostředí, tak nám květina rychle zahyne, protože zdegenerovala, díky tomu že velmi dlouho existuje ve skleníku a v květináči. Delfíni nežijí jako květiny ve skleníku, a tak nemají problémy s depresí a ekonomickou emigrací, ostatně už v Bibli se praví o vyhnání z přírodního ráje, kdy byl člověk vyhnán z ráje za to, že se oblékl, aby se mohl stát takto skleníkovou květinou v květináči.
Náš skleníkový systém nemá přirozenou koncepci a proto používáme antikoncepci, dochází už v naší republice ke snižování hodnotné populace, protože v našem zaostalém skleníku se nám nedaří dobře, protože zde majitel starého skleníku dobře nepečuje o květiny v tomto skleníku, a stará se jenom o to, aby malé množství 10 000 elitních svatých květináčů, mohlo existovat v elitním skleníku, kde se mají elitní květiny stejně existenčně dobře, jako květiny v moderním Německém skleníku.
Problém není v tom že je na světě nedostatek exkluzivních skleníků, ve kterých se mají svaté květiny exkluzivně, problém je v tom, že zde jsou skleníky a květináče, lidi se musí vrátit zpět do minulé doby, kdy byli nazí a hladoví a nestyděli se, tak jako jsou delfíni nazí a hladoví a nestydí se za to, že jsou divoká zvířata.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem