pondělí 21. prosince 2015

Je zapálená cigareta sebevražda?

Vynález, který eliminuje globálně ekonomickou a sociální krizi, se jmenuje GVKB detektor složení systému, je to inteligentní skener, který naskenuje živý nebo technický systém, a ukáže podrobné hodnoty tohoto systému, vše začalo kontrolou toho, aby se do letadla nedostala výbušnina nebo střelná zbraň.
Jelikož jednoduché detektory nestačili, začali se logicky vyrábět složité detektory s umělou inteligencí. Používání těchto detektorů začalo brzo i mimo letiště, a nakonec to dospělo tak daleko, že při vstupu do každé důležité budovy, byl všude tento GVKB detektor, a tak se do budovy nemohl dostat chybný člověk, nebo chybná věc.
Nakonec vše dospělo k tomu, že každé město a každá vesnice na světě, měla vstup a výstup spojen s tímto detektorem, a pokud do detektoru vstoupil vadný člověk, tak byl zmražen a uložen zmražený do chladírenského kontejneru, aby se jeho tělo mohlo ekologicky recyklovat. Stejně se postupovalo s potravinami, nebo s technickými věcmi, i zde docházelo k automatickému vyřazení toho co bylo vadné a chybné.
Ve městech jste tedy nikde nemohli spatřit vadné lidi, co dělaji chyby a pomalu pracují, průměrný pracující člověk byl takto kontrolován často i desetkráte za jeden den, konzumovat cigarety, to by byla jistá sebevražda. Detektory se neustále zdokonalovali, a uměli už i předpovídat nemoci, které brzo člověk nebo zvíře dostane, nebo poruchy které brzo už bude mít složité technické zařízení. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují