Je u nás existenční peklo?

Na internetu je možné zjistit, který stát a které město je ideální pro to tam emigrovat, a zde si dobře žít, je to s městy a státy jako na burze, neustále zde dochází ke změnám, a jenom specialisté na ekonomiku a politiku, zde mohou dobře poradit. Většinou se lze setkat s tím, že dostat se z existenčního pekla do existenčního ráje je obtížné, protože mnoha lidem vyhovuje to, že na světě jsou existenční pekla a existenční ráje, a nechtějí dopustit to, že budou lidi ve velkém z pekla utíkat do ráje.
Často je pro lepší pochopení používána pyramida, kde na malém vrcholu je pro 1% lidí existenční ráj, a čím více se od exitenčního vrcholu vzdalujete, tím více se blížíte k existenčnímu peklu, ve kterém je člověk jenom existenčním galejníkem, a když vesluje pomalu, tak je hozen dozorci do moře. Světu nevládnou dneska už církve ani politici, světu vládnou jenom nadnárodní korporace, ony určují co je správné a co je chybné, protože mají veliké zisky a velikou moc.
Představte si, že se vám zvednou nečekaně výdaje, protože nadnárodní korporace zvedli globální ceny u existenčních zdrojů, najednou se začnete dostávat do dluhů, a nikdo vám nepomůže. Jde obrazně o oblehnutí pevnosti, a vyhladovění těch co jsou v pevnosti, a čekání na to, až se ti co jsou v pevnosti, vzdají obléhatelům. Nadnárodní korporace obléhají existenčně naši republiku a čekají na to až ekonomicky vyhladovíme a potom nás obsadí a udělají z nás ekonomické galejníky, co budou veslovat za mizerné granulované jídlo, a mizerné ubytování, na velikých levných ubytovnách.