středa 9. prosince 2015

Je tvůj život šílená jízda?

Vše je v pohybu, ryby plavou ve vodě, ptáci létají v oblacích, lidi jezdí v autech a létají v letadlech, stejně tak i naše myšlenky jsou v pohybu a myslíme pořád na něco nového. Mnoho lidí jede životem systémem brzda plyn, jako by je pronásledovali policajti. Ten kdo je první vyhrává a získává hodnoty, jenže za jakou cenu?
Obrazně pozorujete život okolo sebe jenom z rychle jedoucího auta, myslíte jenom na to jak předjíždět ostatní auta, a při předjíždění často riskujete život! Nemáme na nic čas a tak se rychle stravujeme, pomocí ubohých karbanátků v housce, co nám z okénka podá v pytlíku mladý zaměstnanec rychlého občerstvení.
Pokud by nás z vesmíru pozorovali mimozemští roboti, tak by si mysleli o nás to, že jsme naprogramovaní levní roboti, a zajímali by se logicky o to, jaké máme technické a programové parametry. Jak došlo k tomu, že se z člověka stal levný robot na baterky? Příčinou je naše čisté hezké oblečení a to že žijeme v čistém hezkém morálním prostředí, vzdálili jsme se tak od přirozeného ekologického systému, a začali jsme existovat jako bezcitní a bezcharakterní roboti v robotické kulturní civilizaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem