středa 23. prosince 2015

Je třeba učinit globálně svět multikulturní

Pokud je zde chyba, tak tak chyba má příčinu, vědci zjistili, že příčnou všech chyb v nás a okolo nás, je selhání kontroly, je to jako když budete řídit auto a ztratíte nad řízením kontrolu, a tak havarujete. Nejsou tedy špatné složité nové systémy, ale je u všech systémů špatná kontrola, a tak systémy špatně fungují, a je jedno o jaké systémy se jedná!
V ekosystému je fungující systém kontroly, a tak ekosystém funguje bez problémů, lidský systém je zde krátce, a tak v něm nefunguje správně systém kotroly, a tak je zde život pro lidi očistcem, a lidi konzumují drogy, aby se uklidnili.
Všimněme si toho, že monokultury jsou často napadané parazity, a je obtížné s prazity bojovat, proto je zde logicky snaha nahrazovat monokultury, smíšenými kulturami. Je třeba učinit globálně svět multikulturní, aby v každém městě vedle sebe žilo stovky různých kultur z celého světa.
V dokonale multukultirním globálním světě není možné otroctví, ani zde není možná válka, stejně tak zde ani není možná diktatura, co by se snažila vybírat od lidí sobecky daně. Nebyla by zde ani ekonomická emigrace, všude na světě by to bylo ekonomicky stejné, nikde by se totiž neplatili daně a nikde by nebyla ekonomická politická mafie, která by mohla sobecky parazitovat na lidech. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem